Piszą o nas

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie.

Współpracuję z FIRMĄ od kilku ładnych lat. Nadal jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Grzegorza i Pana Bartłomieja. Jeśli pojawiały się problemy, zawsze na bieżąco udawało się je rozwiązywać. Realizacja projektów to trudny kawałek chleba, ale i mocno satysfakcjonujący dla wszystkich stron.

Nie zmieniajcie się Panowie.

Barbara Śliwa

Moja współpraca z firmą B- Consulting jako doradcy zawodowego datuje się jeszcze od 2012 roku. To łącznie około 9 lat i kilka tysięcy godzin szkoleniowych. Bardzo wysoko oceniam jakość kontaktów z pracownikami zajmującymi się szkoleniami- konkret, rzetelność, dobrze pojęta elastyczność i otwartość. Współpraca z firmą dała mi także możliwość zdobycia wielu nowych doświadczeń- w coraz to nowych obszarach szkoleniowych dla beneficjentów, jakie B- Consulting proponuje. Przy okazji zwiedziłem kawał Polski;-)

Współpracę z firmą B- Consulting oceniam pozytywnie.

  Daniel Pietrzak

W dniach 8 i 9 sierpnia miałem przyjemność współpracować z firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski w zakresie organizacji przygody z surviwalem. Współpraca układała się wzorowo. Od pierwszych chwil byłem pod wrażeniem umiejętności organizacyjnych Pani Moniki-pracownicy Działu Organizacji Szkoleń. Każdy element wymagany, aby moje działania były ciekawe dla grupy, został przez Panią Monikę sprawdzony co podniosło jakość i atrakcyjność. Dzięki zaangażowaniu i dbałości o detale moja praca była łatwa i zgodna z wcześniej przyjętymi ramami. Wiem też, z relacji uczestników wyjazdu, że są bardzo zadowoleni z tego jak Pani Monika zorganizowała i poprowadziła całość. Wielokrotnie byłem świadkiem komplementowania pracy wykonywanej przez Panią Monikę, było to w pełni zasłużone. Jestem przekonany, że takie opinie mogą wpłynąć pozytywnie na ocenę całej Państwa firmy i działalności jaką realizujecie.

To wspaniałe, widzieć jak ludzie potrafią się zaangażować w swoją pracę mimo, że nieraz wyzwania są duże, tak właśnie oceniam współpracę z Panią Moniką. Dzięki tej postawie, charyzmie oraz otwartości, zaangażowaniu i profesjonalizmowi bardzo chętnie podejmę z firmą B-Consulting dalszą współpracę. Pani Monika zaraziła mnie pozytywnym podejściem i wielkim dążeniem, aby wykonać swoją pracę na jak najwyższym poziomie, to inspirujące.

 Trener  Łukasz Kozik

Informuję, że Firma pod nazwą: B-CONSUTING Bartłomiej Gębarowski w Rzeszowie jest to solidny i wiarygodny doradca w zakresie działań związanych z systemem pomocy społecznej. Będąc przez 14 lat kierownikiem w jednostce organizacyjnej pomocy społecznej współpracowaliśmy przez kilka lat. Współprace tę oceniam bardzo dobrze.

Aktualnie firma służy chętnie pomocą w zakresie różnego rodzaju poradnictwa oraz aplikowania o środki związane z wsparciem w systemie pomocy społecznej.

mgr  Maria Tabin-Matusz
   Prezes Fundacji Pogodny Senior

Mam przyjemność podziękować Pani Natalii Tomczyk za współpracę w ciągu minionego roku. Pani Natalia zawsze służyła radą i pomocą. Jej styl prowadzenia rozmów telefonicznych i rozwiązywania trudnych sytuacji był dla mnie bardzo kompetentny, a jednocześnie nie generował stresującej atmosfery. A to z kolei na pewno miało wpływ na moją pracę.

Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego w dalszej pracy zawodowej.

      Mieczysława Makowiec
Pedagog w PWD w Staszkówce

Centrum Usług Społecznych w Mszczonowie rekomenduje współpracę z firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski z siedzibą w Rzeszowie jako godnych zaufania Partnerów w zakresie realizacji projektów unijnych.
W trakcie współpracy wykonawca wykazał się profesjonalizmem, doświadczeniem, wiedzą oraz zaangażowaniem.

Niniejszym potwierdzamy, że firma B-Consulting Bartłomiej Gębarowski wywiązuje się z powierzonych zadań zgodnie z oczekiwaniami ze strony Centrum Usług Społecznych.

       Monika Malczak
    Dyrektor Centrum Usług Społecznych w Mszczonowie

Współpracę z Firmą B – CONSULTING rozpoczęliśmy w 2018 roku w ramach realizowanego zamówienia „Usługi Społeczne w zakresie aktywizacji uczestników projektu „Klub Integracji Społecznej w Gminie Słupno”. Całość zamówienia została wykonana z należytą starannością i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zajęcia i warsztaty prowadzone były przez trenerów z wysokimi kompetencjami i indywidualnym podejściem do naszych Uczestników co bardzo pozytywnie wpłynęło na całość realizowanego przez nas projektu. Realizacja usług przebiegała zawsze sprawnie i zgodnie z zapisami Umowy.

     Magdalena Szochner-Siemińska
       Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Słupnie

Z firmą B-Consulting, świadczącą kompleksowe usługi konsultingowe, doradcze i szkoleniowe w zakresie pozyskiwania środków z funduszy unijnych współpracuję od kilku lat.
Zespół, z którym miałam kontakty cechuje otwartość, indywidualne podejście do klienta w ramach świadczenia usług na najwyższym poziomie i jemu dedykowanych a także elastyczność w sposobie myślenia i stosowania narzędzi w realizowaniu zadań i przedsięwzięć. O wysokim profesjonalizmie świadczy stała chęć uczenia się i rozwoju, także poprzez przyjmowanie nawet najbardziej krytycznych uwag i chęci zmian, które pozwalają na dynamizację i szeroki zakres świadczonych usług.

Wspólnie przeszliśmy ścieżkę tworzenia projektu, od pomysłu do przelania go na właściwy wniosek a także fazę realizacji, zwłaszcza poprzez proces wdrażania szkoleń i zajęć dla uczestników projektu.
Nie jest łatwo prowadzić zajęcia z dziećmi i młodymi ludźmi, którzy są coraz bardziej wymagający i mają dostęp do najnowocześniejszej technologii w systemie uczenia się. Nasza wspólna praca i otwartość pracowników B-Consulting pozwoliła zrealizować bardzo trudne zadania w sposób, który został dostosowany do sytuacji wyjątkowej, związanej z wymogami przepisów pandemicznych, tj. w systemie pracy zdalnej i poprzez komunikatory i platformy do nauczania. Nasze wspólne doświadczenia były dla mnie nauką i nieocenionym doświadczeniem.

Kadra firmy B-Consulting zawsze przyjmowała wszystkie uwagi zarówno moje, personelu projektu, jak i uczestników projektu. By wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów B-Consulting tworzy i na bieżąco aktualizuje bazę kadrową, zarówno tą, która pracuje na pierwszej linii tworząc projekty na zasadzie systemu 4D czyli NAPISZ-URUCHOM-WESPRZYJ-ROZLICZ, ale także współpracując z osobami posiadającymi wysokie kompetencje w ramach zawodów i specjalności związanych z cyklem życia projektu inwestycyjnego, innowacyjnego, edukacyjnego i społecznego między innymi: kierowników projektu, inżynierów kontraktu, kosztorysantów, coachów rozwoju osobistego, trenerów szkoleń miękkich, doradców zawodowych, rehabilitantów, specjalistów do terapii przez sztukę. Niejako uczestniczyłam w tym procesie i dzięki uprzejmości prezesa firmy, Pana Bartłomieja Gębarowskiego, osoby o otwartym umyśle, dążącym do stałej poprawy jakości usług, rozwoju firmy, miałam wpływ na zmianę procedur i zarówno formę prowadzonych zajęć jak i dobór specjalistów, którzy pracowali z uczestnikami mojego projektu.

Polecam firmę B-Consultig wszystkim, którzy mają wysokie oczekiwania i wymagania co do jakości wykonywanych usług ale przede wszystkim tym, dla których jasna, czytelna komunikacja i zrozumienie potrzeb klienta w procesie tworzenia jest czynnikiem determinującym w podejmowaniu współpracy z partnerami biznesowymi.

            Magdalena Anna Andrzejak
Główny Specjalista ds. Funduszy Europejskich 

Z B-Consulting Bartłomiej Gębarowski współpracuję od kilku lat jako niezależny partner biznesowy, wiec moja opinia jest moją niezmąconą niczym wypowiedzią. A wiec wspólnie zrealizowaliśmy tysiące godzin w różnych obszarach oddziaływań. Razem przeszliśmy różne niedogodności związane z rożnymi sytuacjami (np. lockdown w pandemii) i mogę polecić tego partnera biznesowego z uwagi na otwartą komunikację i dialog, co skutkuje moim poczuciem bezpieczeństwa i zaufaniem. Jestem wymagającym specjalistą i bardzo cenię współpracę za to, że firma jest elastyczna i otwarta negocjacyjnie co do stawki, czasu i stylu pracy. Wg mnie jest rzetelna co do płatności i przestrzegania warunków umowy. Nasza współpraca oparta jest na budowaniu relacji, wzajemnym porozumieniu, co sprzyja pozytywnej atmosferze podczas realizacji projektów. Moja opinia potwierdza to, że B-Consulting Bartłomiej Gębarowski to firma kompetentna, profesjonalna, rzetelna i godna zaufania, z czego jestem dumna, że mogę dla Was pracować przyczyniając się do wspólnego sukcesu. 

Wiesława Pilip

Mija właśnie 10 lat od podjęcia współpracy z B-Consulting. Na przestrzeni tej dekady udało się zrealizować mnóstwo ciekawych projektów szkoleniowych w wymiarze setek godzin, zwiedzić kawał kraju i poznać ciekawych ludzi w szczególności z Koła, Rawy Mazowieckiej, Słupna, Otwocka, Sierpca. Moja współpraca i zadowolenie jest m.in dzięki zaangażowaniu kompetentnej kadry z działu organizacyjnego. Pozdrawiam mocno Grzegorza. Chłopie robisz ze swoim zespołem świetną robotę, oby tak dalej. Śmiało mogę polecić współpracę z tą firmą. Jeśli chcesz i jesteś gotowy na wyzwania, cenisz sobie samodzielność w działaniu -  dołącz już dziś!!!!. Nie zawiedziesz się.

Marcin Łopaciuk

Od dłuższego czasu współpracuję z firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski prowadząc szkolenia. Dzięki współpracy poszerzyłam swoje kompetencje co dało mi możliwość dalszego rozwoju, jak również zdobyłam nowe doświadczenia zawodowe prowadząc zajęcia z różnymi grupami odbiorców w różnym przedziale wiekowym.

W mojej opinii zaangażowanie pracowników Działu Szkoleń oceniam na wysokim, profesjonalnym poziomie. Polecam współpracę z B-Consulting Bartłomiej Gębarowski.

            Joanna Sierżęga

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu współpracuje od 9 lat z firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski, realizując partnerskie działania projektowe, wykorzystując wsparcie ze środków unijnych oraz krajowych. Wspólnie podejmuje wyzwania, tworząc rozwiązania będące dobrymi praktykami w obszarze pomocy społecznej i wsparcia rodziny oraz integracji i usamodzielniania osób z niepełnosprawnościami i osób zagrożonych marginalizacją i wykluczeniem społecznym. W oparciu o wieloletnie doświadczenie stwierdzamy, że Grupa Doradcza B-Consulting Bartłomiej Gębarowski to firma ekspercka, wprowadzająca do partnerstw własny autorski, bardzo efektywny, model oparty o działania w czterech obszarach składających się na całość projektu – czyli NAPISZ- URUCHOM- WESPRZYJ- ROZLICZ. Poszczególne elementy oferty mogą być realizowane oddzielnie lub tworzyć system wsparcia na każdym etapie przedsięwzięcia- zawsze dopasowany i wspólnie uzgodniony z partnerem lub partnerami odpowiednio do ich potrzeb i oczekiwań.
Ten unikatowy model działania w partnerstwach – połączony ze stałym wsparciem merytorycznym i prawnym, konsultacjami i doradztwem od etapu powstawania pomysłów i projektowania działań aż po pełne rozliczenie projektu, wzmocniony wielokrotnie sprawdzoną współodpowiedzialności za każdy etap partnerstwa- sprawia, że Grupa Doradcza B-Consulting Bartłomiej Gębarowski to profesjonalny i w pełni rzetelny partner godny polecenia.

Firma ta, współpracując, znacząco poszerza zakres partnerstwa, obszar udzielanego przez siebie wsparcia i doradztwa, co znacząco poszerza zakres korzyści z udziału w partnerstwach z firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski.

     Mirosław Sobkowiak
Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu

 

Paroletnia współpraca z Firmą B-Consulting Bartłomiej Gębarowski umożliwiła mi dołączenie do zespołu trenerów realizujących szalenie ciekawe projekty. Celem ich jest głównie poprawa jakości obsługi osób zgłaszających się do Miejskich i Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej (w zakresie umożliwienia im przezwyciężania trudnej sytuacji, w której się znaleźli) poprzez zmianę organizacji pracy ośrodka, obejmującą wprowadzenie rozwiązań optymalizujących wykorzystanie kompetencji zatrudnionych pracowników socjalnych. Organizowane przez firmę B-Consulting Bartłomiej Gebarowski  działania szkoleniowe  dla kadry Ośrodków Pomocy Społecznej pozwoliły mi na poznanie specyfiki różnych środowisk lokalnych,  ludzi, którzy z ogromnym zaangażowaniem podejmują swoje zadania zawodowe udzielając wsparcia klientom. Nasze wspólne działania realizowane w ramach zajęć warsztatowo-edukacyjnych były wysoko przez nich oceniane, i jak podkreślali stanowiły motywację i inspirację do mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami oraz chęci rozbudowy pakietu świadczonych usług i form aktywizacji swojej lokalnej społeczności. Pragnę wyrazić swoje podziękowanie dla uczestników tych projektów za ich bardzo aktywny i efektywny udział w realizowanych przeze mnie  działaniach edukacyjnych oraz koordynatorom projektów ze strony Firmy B-Consulting Bartłomiej Gębarowski za wspieranie nas organizacyjnie.

Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata Apolinarska

Firma B – Consulting Bartłomiej Gębarowski realizowała na zlecenie Gminy Bychawa/Ośrodek Pomocy Społecznej w Bychawie, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 22 zamówienie pn.: ,,Usługi opiekuńcze” oraz ,,Usługi opiekuńcze w formie stacjonarnej opieki dziennej” w projekcie ,, Aktywny Senior”.

Zamówienie obejmowało usługi szkoleniowe i doradcze w łącznym wymiarze 1074 godzin na rzecz 21 osób w terminie od 07.10.2019 r. do 31.08.2021 r.

oraz indywidualne usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania w łącznym wymiarze 4120 godzin na rzecz 4 osób w terminie od 28.10.2019 r. do 31.08.2021 r.

Zamówione usługi zostały wykonane należycie, terminowo i zgodnie z zawartą umową.

W razie potrzeby z przyjemnością potwierdzimy powyższe informacje drogą telefoniczną.

Nr kontaktowy (81) 5660127.

 

                                                                                                                                                             Kierownik Ewa Korba